? Facebook Sayfamızı Takip Edin!
Facebook Sayfamızı Beğenerek Takipte Kalın!Topluluk Kuralları

Düşündüren, yapıcı,  hakikati ortaya koyan tartışmalara değer veriyoruz.

Bu değerler çerçevesinde her bir üye ve ziyaretçi diğer üye ve ziyaretçilere kişilik haklarına saygı duymak zorundadır.

Kullanıcıların birbirleriyle aşağılayıcı, küfürlü, ırkçı, ayırımcı, saygısız, homofobik vb. etkileşimlerine taviz verilmeyecektir. Bu tür etkileşimlerin değiştirilmesi veya kaldırılması İslamalemiburada.com inisiyatifindedir.

Kullanıcılar tarafından gelen, insanların etnik kökenine, siyasi görüşüne, ırkına, yaşına, sosyal hayatına, ekonomik durumuna, dini görüşüne, fiziksel durumuna göre, kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını İslamalemiburada.Com saklı tutmaktadır.

Üyelik sözleşmesindeki maddeleri ihlal ederek diğer ziyaretçi ve üyelerin şahsi bilgilerini ifşa eden, bu bilgileri kendi menfaati doğrultusunda kullanan, taciz, şantaj gibi yolları kullanarak, rahatsız edici bir biçimde diğer ziyaretçi ve üyeleri takip eden ve insanları şiddete yönlendirmek adına başkalarını kışkırtan, galeyana getiren kullanıcıların hesapları kapatılacaktır.

Birey, kurum ve toplumlar hakkında alay edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, küfür veya argo ifadelerine izin verilmemektedir. Bu tür yorum ve faaliyetler yapan kullanıcıların, yorumlarının silinmesi, şahıslarına uyarı gönderilmesi veya üyeliklerinin silinmesi hakkını İslamalemiburada.Com saklı tutmaktadır.

Daha faydalı bir tartışma ortamının olabilmesi için yapılan yorumlarda diğer kullanıcıların kişilik haklarına, fikirlerine, ırki ve siyasi görüşlerine saygı göstermeleri zorunludur.

İslamalemiburada.Com platformunun içindeki yorumlarda dil olarak Türkçe kullanılmalıdır. Yazım ve imla kurallarına mümkün mertebe önem verilmelidir. Büyük harflerle yazılan yorumlar bizim için BAĞIRMA ifade ettiği için, kullanıcılarımız bu tür davranışlardan kaçınmalıdırlar. BAĞIRMA kastıyla yapılan yorumların düzeltilmesi veya silinmesi İslamalemiburada.Com kendi inisiyatifinde tutmaktadır.

Herhangi bir telif hakkı içeren veya reklam yoluyla ticari amaçla yapılan yorumlara izin verilmeyecektir.

İnsanları provoke eden, galeyana getiren, kışkırtan, saldırgan bir kullanıcı adı seçilemez, seçilmesi durumunda kullanıcı adının değiştirilmesi veya üyeliğinin sona erdirilmesi İslamalemiburada.Com inisiyatifindedir.

Yapılan yorum ve görüşler mevcut içerik ile alakalı olmasına büyük önem verilmekle birlikte saygı sınırının da aşılmaması bizim için büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle, konu saptırma, konu dışına çıkma gibi durumlarda konu dışına taşan yorumların silinmesi İslamalemiburada.Com inisiyatifindedir.

Kullanıcılar, üyelik bilgilerini, şifrelerini ve kişisel güvenliklerini korumakla sorumludurlar.

İslamalemiburada.Com kararı hakkında yapılan kışkırtıcı ve saldırgan yorumların silinme ihtimali vardır.

Küfür, hakaret ve aşağılama içeren yorumların silinme ve buna devam eden üyelerin, hesaplarının dondurulması veya tamamen silinmesi hakkını İslamalemiburada.Com saklı tutar.

Spam amacıyla mesajlar göndermek yasaktır. Bu mesajların aynı veya benzerleri tekrarlı gönderilmesi durumunda müdahale edilecektir. Bu hususları çiğneyen kullanıcılara verilen izinler sınırlandırılabilir veya üyelikleri silinebilir.

Yargı makamlarına, Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Cumhurbaşkanına, Başbakanına veya Devlet Büyüklerine, saygısızlık veya hakaret içeren veya ihtimali olan yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Yürürlükte olan veya daha sonraki süreçlerde başlayacak olan yargılama sürecini etkileyecek her şey bu kapsamda değerlendirilecektir.     

Otobüs Bileti