Darbeciler İdam Edilsin! Hainlere İdam Anketine Destek Ol!

Terör örgütü FETÖ mensupları darbe girişiminde bulundu, halka ateş açtı, TBMM'ye bomba attı. Darbe girişimini değerlendiren Mehmet Müezzinoğlu "Darbecilere idam cezası verilemesini masaya getireceğiz" dedi.

#DarbecilerİdamEdilsin Twitter'da Retweet'le

Darbe Girişimcileri İdam Edilsin! Destekliyor musunuz?

Darbe Girişimcileri İdam Edilsin! Destekliyor musunuz?

Başbakan'a İdam Sorusu

Vahim bir olayın sıcaklığı devam ediyor. Tutuklamalar gözaltılar devam ediyor. İşlenen bu suçun karşılığı hukuk sisteminde açık ve seçik tanımlanmıştır. Bilindiği gibi idam cezası Türk Anayasası'ndan çıkarılmıştır.

Bugün Meclis toplanacak ve burada ülkenin bu ve buna benzer çılgınlıklarla karşı karşıya kalmamıs için ne gibi ilave tedbirler alınacaksa bunları da diğer partilerimizle değerlendireceğiz."

Millet olarak bu hainlere gereken ceza olan idamın kararlaştırılmasını istiyoruz. Tüm hainler idam edilsin istiyoruz. Millete yapılan bu saldırının kararı milletindir. Yetkililerimizin dikkate almasını ve idam kararını gündeme getirmesini istiyoruz. Bu yüzden ankete destek verelim! Böyle alçakça yapılan hainliklerin sonucunun idam olduğunu herkes görsün!

Ankete Yorum yazarak ta destek olabilirsiniz!  Ayrıca Twitter ve Facebook Sosyal medya üzerinden 

#DarbecilerİdamEdilsin Hastagıyla paylaşım yapıyoruz!..

darbeye dur de darbe girişimi darbeciler idam edilsin idam geri gesin idam kararı idam istiyoruz anketi #DarbecilerİdamEdilsin anketi fetö idam edilsin